MKS3PI5-AC120
Numer produktu DigiKey
Z3217-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKS3PI5-AC120
Opis
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 3PDT (3 Form C) 120V~ Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik, wskaźnik mechaniczny, przycisk testu
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka, 11 wtyków (ósemkowe)
Seria
Napięcie wymuszenia działania
96V~
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
36V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Forma styku
3PDT (3 Form C)
Materiał styku
Srebro-cyna-ind (AgSnIn)
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, cURus, TUV
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 300W
Rezystancja cewki
1.13 kOhms
Prąd cewki
19.3 mA