MK3ZP-2-DC24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 167
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 24
Arkusz danych
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 3PDT (3 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
MK3ZP-2-DC24
Numer produktu DigiKey
MK3ZP-2-DC24-ND
Producent
Numer produktu producenta
MK3ZP-2-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MK3ZP-2-DC24 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka, 11 wtyków (ósemkowe)
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
3,6V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Forma styku
3PDT (3 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag)
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
DEMKO, SEV, TUV, UL
Napięcie przełączania
400V~, 250V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 280W
Rezystancja cewki
430 Ohms
Prąd cewki
56 mA