MK2PN-S-DC12 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Omron Automation and Safety
W magazynie: 41
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 133
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 158
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
MK2PN-S-DC12
Numer produktu DigiKey
MK2PN-S-DC12-ND
Producent
Numer produktu producenta
MK2PN-S-DC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik, wskaźnik mechaniczny, przycisk testu
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka, 8 wtyków (ósemkowe)
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,8V=
Status części
Nieaktualne
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag)
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
DEMKO, SEV, TUV, UL
Napięcie przełączania
400V~, 250V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 280W
Rezystancja cewki
95 Ohms
Prąd cewki
126 mA