LY4N-DC12
Numer produktu DigiKey
Z6262-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY4N-DC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY4N-DC12 Modele
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 40°C
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
100 Ohms
Prąd cewki
120 mA