LY2N-DC24
Numer produktu DigiKey
Z2604-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY2N-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Prąd znamionowy styku
10 A
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
650 Ohms
Prąd cewki
36.9 mA