LY2-DC100/110
Numer produktu DigiKey
Z12580-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY2-DC100/110
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 110V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY2-DC100/110 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
88V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
11V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
11 kOhms
Prąd cewki
10 mA