LY2-D-DC12
Numer produktu DigiKey
Z6259-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY2-D-DC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY2-D-DC12 Modele
Kategoria
Funkcje
Dioda
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Prąd znamionowy styku
10 A
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
160 Ohms
Prąd cewki
75 mA