LY2-0-DC12
LY2-0-DC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
LY2-0-DC12
Numer produktu DigiKey
Z978-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY2-0-DC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY2-0-DC12 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
160 Ohms
Prąd cewki
75 mA