LY2-0-AC24 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V~ Cewka Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
LY2-0-AC24
Numer produktu DigiKey
Z976-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY2-0-AC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V~
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
7,2V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2500VA, 1250W
Rezystancja cewki
180 Ohms
Prąd cewki
46 mA