LY1F-DC24
LY1F-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
LY1F-DC24
Numer produktu DigiKey
Z194-ND
Producent
Numer produktu producenta
LY1F-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY1F-DC24 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wstawka
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
25 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
15 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
3750VA, 1875W
Rezystancja cewki
650 Ohms
Prąd cewki
36.9 mA