Ilustracja dla E3AS-F1000IPT 2M jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
E3AS-F1000IPT 2M
Numer produktu DigiKey
236-E3AS-F1000IPT2M-ND
Producent
Numer produktu producenta
E3AS-F1000IPT 2M
Opis
PHOTOELECTRIC SENSOR; TIME-OF-FL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Refleksyjne Czujniki optyczne 1,969" - 39,370" (50mm - 1m) PNP
Kategoria
Konfiguracja wyjściowa
PNP
Producent
Omron Automation and Safety
Źródło światła
Podczerwień (940nm)
Seria
Metoda połączenia
Kabel
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP67, IP69K, IEC 60529
Status części
Aktywny
Długość kabla
78,74" (2m)
Metoda wykrywania
Refleksyjne
Typ regulacji
Metoda uczenia
Odległość wykrywania
1,969" - 39,370" (50mm - 1m)
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V