C200HW-PD024
Numer produktu DigiKey
Z12613-ND
Producent
Numer produktu producenta
C200HW-PD024
Opis
POWER SUPPLY MODULE 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł zasilacza Płyta montażowa tylna 24V=
Kategoria
Typ mocowania
Płyta montażowa tylna
Producent
Omron Automation and Safety
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Seria
Funkcje
Moc wyjściowa (5V=, 4,6A, 30W)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP30
Typ
Moduł zasilacza
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, Lloyd, NK
Do użycia z/powiązane produkty
Seria C200H, CS1
Waga
1.1lbs (499g)
Napięcie - zasilania
24V=