UJT035A0X3-SRZ
Numer produktu DigiKey
555-UJT035A0X3-SRZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
555-UJT035A0X3-SRZCT-ND - Taśma cięta (CT)
555-UJT035A0X3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJT035A0X3-SRZ
Opis
DC DC CONVERTER 0.51-3.63V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,51 - 3,63V 35A 4,5V - 14,4V Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, UVLO
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Sprawność
94,3%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy
Obudowa / skrzynia
Moduł 17-SMD
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
0,80" x 0,45" x 0,43" (20,3mm x 11,4mm x 11,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,4V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
35A