UDT020A0X3-SRZ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,5 - 5,5V 20A 3V - 14,4V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UDT020A0X3-SRZ
Numer produktu DigiKey
555-UDT020A0X3-SRZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
555-UDT020A0X3-SRZCT-ND - Taśma cięta (CT)
555-UDT020A0X3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UDT020A0X3-SRZ
Opis
DC DC CONVERTER 0.5-5.5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Izolacja ze zdalnym wł./wył. i UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
95,2%
Typ
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 16-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,80" x 0,45" x 0,33" (20,3mm x 11,4mm x 8,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,4V