QODN108A0B541-PHZ
Numer produktu DigiKey
555-QODN108A0B541-PHZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
QODN108A0B541-PHZ
Opis
BUS CONVERTER, 1300W QUARTER-BRI
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 108A 40V - 60V Wejście
Kategoria
Moc (W)
1.3 kW
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,57" (58,4mm x 36,8mm x 14,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
108A