Ilustracja dla QODE167A0B41-AHZ jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
QODE167A0B41-AHZ
Numer produktu DigiKey
555-QODE167A0B41-AHZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
QODE167A0B41-AHZ
Opis
BUS CONVERTER, 2000W QUARTER-BRI
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 167A 40V - 60V Wejście
Kategoria
Moc (W)
2 kW
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, radiator, rozkład obciążeń, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
97,2%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
40V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,57" (58,4mm x 36,8mm x 14,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
167A