QBDW025A0B41Z
Numer produktu DigiKey
555-QBDW025A0B41Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
QBDW025A0B41Z
Opis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 25A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Pośredni przetwornik magistrali, cyfrowy
Sprawność
95,9%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/4 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,45" x 0,46" (58,4mm x 36,8mm x 11,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A