MLX160A0XY3-SRZ
Numer produktu DigiKey
555-MLX160A0XY3-SRZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
555-MLX160A0XY3-SRZCT-ND - Taśma cięta (CT)
555-MLX160A0XY3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLX160A0XY3-SRZ
Opis
160A DC/DC CONVERT 0.45-2.0V, MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przetwornice DC/DC Wyjście 160A 7V - 14V Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Funkcje
Wyjście nastawne, PMBus™, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
80,6%
Napięcie - wejściowe (min.)
7V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
14V
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL, VDE
Prąd - wyjściowy (maks.)
160A