MDT040A0X3-SRPHDZ
Numer produktu DigiKey
555-MDT040A0X3-SRPHDZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MDT040A0X3-SRPHDZ
Opis
DC DC CONVERTER 0.45-2V 80W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,45 - 2V 40A 4,5V - 14,4V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
40A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
91,5%
Typ
Moduł nieizolowany PoL, cyfrowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,53" x 0,43" (33,0mm x 13,5mm x 10,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,4V