KBVW010A0B641Z
Numer produktu DigiKey
555-KBVW010A0B641Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
KBVW010A0B641Z
Opis
BUS CONVERTER, 120W SIXTEENTH-BR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
92,5%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,90" x 0,42" (33,0mm x 22,9mm x 10,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Agencja zatwierdzająca
CE
Moc (W)
120 W