EHHD015A0A41-HZ
Numer produktu DigiKey
555-EHHD015A0A41-HZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
EHHD015A0A41-HZ
Opis
DC DC CONVERTER 5V 75W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 15A 18V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
75 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
90%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/8 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 0,90" x 0,47" (57,9mm x 22,8mm x 12,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
15A