EBVW025A0B41-HZ
Numer produktu DigiKey
555-EBVW025A0B41-HZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
EBVW025A0B41-HZ
Opis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 25A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Pośredni przetwornik magistrali
Sprawność
94,7%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/8 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,44" (58,4mm x 22,9mm x 11,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A