APXW012A0X3-78SRDZ
Numer produktu DigiKey
555-APXW012A0X3-78SRDZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
555-APXW012A0X3-78SRDZCT-ND - Taśma cięta (CT)
555-APXW012A0X3-78SRDZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APXW012A0X3-78SRDZ
Opis
DC DC CONVERTER 3-18V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3 - 18V 12A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Moc (W)
216 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
95,5%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-SMD, 9 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,53" x 0,39" (33,0mm x 13,5mm x 10,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A