TT-K-20-TWSH-SLE-500
Numer produktu DigiKey
5880-TT-K-20-TWSH-SLE-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
TT-K-20-TWSH-SLE-500
Opis
THERMOCOUPLE WIRE, TWISTED, SHIE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Brązowe 20 AWG 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał żyły
CHROMEGA®, ALOMEGA®
Prod.
Materiał płaszcza (izolacji)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica płaszcza (izolacji)
0,150" (3,81mm)
Status części
Aktywny
Długość
500,0' (152,4m)
Typ kabla
Kolor płaszcza
Brązowe
Liczba żył
2
Temperatura robocza
-200°C - 260°C