KFH-6-350-C1-11L3M3R
Numer produktu DigiKey
5880-KFH-6-350-C1-11L3M3R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KFH-6-350-C1-11L3M3R
Opis
PRE-WIRED LINEAR STRAIN GAUGE, 3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy Tensometry 0,236" (6,00mm) 0,079" (2,01mm)
Kategoria
Tolerancja rezystancji
±1%
Długość - aktywna
0,236" (6,00mm)
Seria
Długość - całkowita
0,41" (10,4mm)
Szerokość - aktywna
0,079" (2,01mm)
Szerokość - ogólna
0,15" (3,9mm)
Temperatura robocza
14 - 311°F (-10 - 155°C)
Rezystancja
350 Ohms