KFH-3-350-C1-11L1M2R
Numer produktu DigiKey
5880-KFH-3-350-C1-11L1M2R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KFH-3-350-C1-11L1M2R
Opis
PRE-WIRED LINEAR STRAIN GAUGE, 2
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Liniowy Tensometry 0,118" (3,00mm) 0,079" (2,01mm)
Kategoria
Tolerancja rezystancji
±0,35%
Producent
Omega
Długość - aktywna
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość - całkowita
0,29" (7,4mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość - aktywna
0,079" (2,01mm)
Status części
Aktywny
Szerokość - ogólna
0,15" (3,8mm)
Typ układu
Liniowy
Temperatura robocza
14 - 311°F (-10 - 155°C)
Rezystancja
350 Ohms