RFID1356-KEY-NFC
Numer produktu DigiKey
1188-RFID1356-KEY-NFC-ND
Producent
Numer produktu producenta
RFID1356-KEY-NFC
Opis
RFID1356-KEY-NFC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Transpondery i znaczniki RFID Odczyt/zapis Pamięć 13,56MHz NFC Breloczek
Kategoria
Częstotliwość
13,56MHz
Producent
Olimex LTD
Typ pamięci
Odczyt/zapis
Opakowanie
Zbiorcze
Normy
NFC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,378" x 1,102" (35,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)