GT2-BELT150-6MM
Numer produktu DigiKey
1188-GT2-BELT150-6MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
GT2-BELT150-6MM
Opis
GT2-BELT150-6MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pasek rozrządu 5,906" x 0,236" (150,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prod.
Typ
Opakowanie
Zbiorcze
Specyfikacje
5,906" x 0,236" (150,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)