OWS-091630W50A-8
Numer produktu DigiKey
3949-OWS-091630W50A-8-ND
Producent
Numer produktu producenta
OWS-091630W50A-8
Opis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Mikrogłośnik Głośniki 1 W 100 Hz ~ 20 kHz Góra Prostokątne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OWS-091630W50A-8 Modele
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Producent
Ole Wolff Electronics Inc
Moc - znamionowa
1 W
Opakowanie
Taca
Moc - maks.
1.2 W
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Technologia
Magnetyczne
Kształt
Prostokątne
Typ
Mikrogłośnik
Materiał - stożek
Plastikowe
Zakres częstotliwości
100 Hz ~ 20 kHz
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Częstotliwość - rezonansu własnego
800Hz
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Impedancja
8 Ohms
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Sprawność - dBA
95
Rozmiar / wymiar
0,630" x 0,354" (16,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Sprawność - próby
1W/10cm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)