OWPB-2002-36-A
Numer produktu DigiKey
3949-OWPB-2002-36-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
OWPB-2002-36-A
Opis
BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 kHz Standard Elementy piezoelektryczne 30Vp-p Śr. 0,787" (20,00mm) 500 Ohms
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OWPB-2002-36-A Modele
Kategoria
Typ
Standard
Producent
Ole Wolff Electronics Inc
Impedancja
500 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
20000pF przy 120Hz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Częstotliwość
3.6 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,787" (20,00mm)