OWPB-121230S-40-3.6
Numer produktu DigiKey
3949-OWPB-121230S-40-3.6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3949-OWPB-121230S-40-3.6CT-ND - Taśma cięta (CT)
3949-OWPB-121230S-40-3.6DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OWPB-121230S-40-3.6
Opis
BUZZER PIEZO 3.6V 12X12MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Piezoelektryczne 36 V 3mA 4kHz 75dB przy 3,6V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OWPB-121230S-40-3.6 Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Ole Wolff Electronics Inc
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
75dB przy 3,6V, 10cm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
3mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Strona
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
36 V
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Zakres napięć
25V
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
4kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)