OWMB-858530S-27-25
Numer produktu DigiKey
3949-OWMB-858530S-27-25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3949-OWMB-858530S-27-25CT-ND - Taśma cięta (CT)
3949-OWMB-858530S-27-25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OWMB-858530S-27-25
Opis
BUZZER MAGN 3V 8.5X8.5MMSMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Magnetyczne 3 V 80mA 2,7kHz 85dB przy 3V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OWMB-858530S-27-25 Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Ole Wolff Electronics Inc
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
85dB przy 3V, 10cm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
80mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Strona
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wejścia
Sygnał zera szczytowego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
3 V
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Zakres napięć
2 - 4V
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
2,7kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)