OWMB-1715S-19-120
Numer produktu DigiKey
3949-OWMB-1715S-19-120TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3949-OWMB-1715S-19-120CT-ND - Taśma cięta (CT)
3949-OWMB-1715S-19-120DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OWMB-1715S-19-120
Opis
BUZZER MAGN 12V 17X15MM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Magnetyczne 12 V 40mA 1,9kHz 98dB przy 12V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OWMB-1715S-19-120 Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Ole Wolff Electronics Inc
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
98dB przy 12V, 10cm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
40mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ wejścia
Sygnał zera szczytowego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
12 V
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Zakres napięć
8 - 16V
Rozmiar / wymiar
0,669" x 0,591" (17,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
1,9kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)