TGHGCR1000FE
Numer produktu DigiKey
TGHGCR1000FE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TGHGCR1000FE
Opis
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mOhms ±1% 100W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±60ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Wykrywanie prądu, brak indukcyjności
Opakowanie
Taca
Powłoka, typ obudowy
Pokrycie żywicą epoksydową
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
100 mOhms
Rozmiar / wymiar
1,500" x 0,980" (38,10mm x 24,90mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,483" (12,26mm)
Moc (W)
100W