TAP600K22RE
Numer produktu DigiKey
TAP600K22RE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TAP600K22RE
Opis
RES CHAS MNT 22 OHM 10% 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Ohms ±10% 600W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Pokrycie żywicą epoksydową
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
2,559" x 2,362" (65,00mm x 60,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
22 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,280" (32,50mm)
Tolerancja
±10%
Styl odprowadzeń
Gwint M5
Moc (W)
600W