TAP2000HCKR50E
Numer produktu DigiKey
TAP2000HCKR50E-ND
Producent
Numer produktu producenta
TAP2000HCKR50E
Opis
2000 WATT HEAT SINKABLE PLANAR R
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mOhms ±10% 2000W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Brak indukcyjności
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Pokrycie żywicą epoksydową
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
500 mOhms
Rozmiar / wymiar
2,362" x 2,244" (60,00mm x 57,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,280" (32,50mm)
Moc (W)
2000W