MOX70034001BYE
Numer produktu DigiKey
273-MOX70034001BYE-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOX70034001BYE
Opis
RES 4K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,106" x 0,276" (2,70mm x 7,00mm) (śr. x dł.)