MOX-1N-131007JE
Numer produktu DigiKey
MOX-1N-131007JE-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOX-1N-131007JE
Opis
RES 1 GOHM 5% 2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 GOhms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Napięcie wysokie, brak indukcyjności Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOX-1N-131007JE Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, brak indukcyjności
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 210°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,345" x 1,140" (8,76mm x 28,96mm) (śr. x dł.)