FC4TR050FER
Numer produktu DigiKey
273-FC4TR050FERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
273-FC4TR050FERCT-ND - Taśma cięta (CT)
273-FC4TR050FERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC4TR050FER
Opis
RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Folia metalowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FC4TR050FER Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)