FC4TR010DER
Numer produktu DigiKey
273-FC4TR010DERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
273-FC4TR010DERCT-ND - Taśma cięta (CT)
273-FC4TR010DERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FC4TR010DER
Opis
RES 0.01 OHM 0.5% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Folia metalowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FC4TR010DER Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)