W11L0C-P08MFG0-5200
Numer produktu DigiKey
1907-W11L0C-P08MFG0-5200-ND
Producent
Numer produktu producenta
W11L0C-P08MFG0-5200
Opis
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 1 ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
W11L0C-P08MFG0-5200 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
8
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe), kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 120°C