SA2KAC-P12PFG2-6500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ODU
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla SA2KAC-P12PFG2-6500 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SA2KAC-P12PFG2-6500
Numer produktu DigiKey
1907-SA2KAC-P12PFG2-6500-ND
Producent
Numer produktu producenta
SA2KAC-P12PFG2-6500
Opis
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Funkcje
Medyczne (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
12
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
2
Napięcie znamionowe
48V
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,236" - 0,256" (6,00mm - 6,50mm)
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 120°C