S40F1C-P07MCC0-500S
Numer produktu DigiKey
1907-1642-ND
Producent
Numer produktu producenta
S40F1C-P07MCC0-500S
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S40F1C-P07MCC0-500S Modele
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C