S40F1C-P05MFG0-500S
Numer produktu DigiKey
1907-1639-ND
Producent
Numer produktu producenta
S40F1C-P05MFG0-500S
Opis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S40F1C-P05MFG0-500S Modele
Liczba pozycji
5
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C