S30F1C-P07MCC0-4000
Numer produktu DigiKey
1907-1620-ND
Producent
Numer produktu producenta
S30F1C-P07MCC0-4000
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S30F1C-P07MCC0-4000 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
4A
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Otwór kabla
0,138" - 0,157" (3,50mm - 4,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C