S22L0C-P03MSN0-820S
Numer produktu DigiKey
1907-S22L0C-P03MSN0-820S-ND
Producent
Numer produktu producenta
S22L0C-P03MSN0-820S
Opis
ODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 2,
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S22L0C-P03MSN0-820S Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona, element odciążający
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
16A
Liczba pozycji
3
Napięcie znamionowe
800V
Rozmiar obudowy - wkładka
2
Otwór kabla
0,276" - 0,323" (7,00mm - 8,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C