S21K0C-P10MCC0-500S nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Adam Tech
W magazynie: 92
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
S21K0
Mini-Snap® L and K Series
S21K0C-P10MCC0-500S
Numer produktu DigiKey
1907-1568-ND
Producent
Numer produktu producenta
S21K0C-P10MCC0-500S
Opis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Modele EDA/CAD
S21K0C-P10MCC0-500S Modele
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C