S21K0C-P03MPH0-500S
Numer produktu DigiKey
1907-1556-ND
Producent
Numer produktu producenta
S21K0C-P03MPH0-500S
Opis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S21K0C-P03MPH0-500S Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, element odciążający
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
3
Prąd znamionowy (A)
12A
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C