S12K0C-P19PFG0-8000
Numer produktu DigiKey
1907-S12K0C-P19PFG0-8000-ND
Producent
Numer produktu producenta
S12K0C-P19PFG0-8000
Opis
ODU MINI-SNAP PLUG, STY 1, SZ 2,
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S12K0C-P19PFG0-8000 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
19
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy - wkładka
2
Otwór kabla
0,276" - 0,315" (7,00mm - 8,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C