S11K0C-P16MCC0-7000
Numer produktu DigiKey
S11K0C-P16MCC0-7000-ND
Producent
Numer produktu producenta
S11K0C-P16MCC0-7000
Opis
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S11K0C-P16MCC0-7000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
4A
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,256" - 0,276" (6,50mm - 7,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C